Te fundit

Hapet Instituti Gjermant per Ballkanin perendimor.

Hapet Instituti Gjermant per Ballkanin perendimor. Instituti ka sot edhe faqen e FB qe aty Mund Te ndiqni gjitha aktiviertet dhe zhvillimet ne vazhdojm. Ndiqeni

Foto e konkurrentit të ri me Tean dhe Melisën po bën namin, reagon Andi

Para disa ditësh qarkulluan disa foto në rrjet, që tregonin Andin e ri në “PërPuthen”, në një festë ku ishin edhe Melisa, Tea dhe Ana

Thumbnail Posts