Lojtari i Kombëtares i pafat në Itali, dëmtim në momentin më të veçantë

Lojtari i Kombëtares i pafat në Itali, dëmtim në momentin më të veçantë

Mesfushori i Brescias dhe Kombëatres kuqezi, Emanuele Ndoji është dëmtuar dje në ndeshjen e Serie A ndaj Cosencas. Djaloshi është aktivizuar vetëm 30 minuta, teksa pas një përplasje në fushë ka ndjerë shqetësime në gju.

Ky dëmtim vjen në një moment vendimtar në karrierën e tij, teksa disa javë më parë ia doli të gjente rrjetën duke fituar vendin e titullarit. Pas një kalvari të gjatë vuajtjesh nga dëmtimet, sërish Ndoj e ka të pamundur të zbresë në fushë edhe me kuqezinjtë e Rejas. Ende nuk dihet grada e dëmtimit, me lojtarin që do t’I nënshtrohet vizitave të specializuara.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *