E ftoi në një takim romantik/ Vildane Zeneli i përgjigjet publikisht Getinjos

E ftoi në një takim romantik/ Vildane Zeneli i përgjigjet publikisht Getinjos

Kohë më parë, reperi Getinjo, i ftuar në emisionin e Luana Vjollcës, në njërën prej rubrikave ka shprehur dëshirën për të patur një takim me modelen e njohur Vildane Zeneli.

Pas shumë kohësh në një funpage në Instagram, është ripostuar momenti ku Getinjo shprehet se vajza që do të donte të ftonte në një takim romantik është Vildane Zeneli.

Modelja e ka parë këtë video dhe nuk ka nguruar ti përgjigjet reperit duke komentuar krahas videos: “Kishim pas çka me fol se Getinjo është super inteligjnet”, duke pranuar në një farë mënyre publikisht “ofertën” e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *