Marina Fara zbulon identitetin e të dashurit të saj, Eli Fara i bën komentin e papritur

Marina Fara zbulon identitetin e të dashurit të saj, Eli Fara i bën komentin e papritur

Marina Fara, vajza e Eli Farës, është shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo ka prezantuar të dashurin e saj me publikun.

Vet Marina ka publikuar një foto pranë tij në rrjetet sociale, ku ka marrë komente të shumta urimi nga miqtë dhe ndjekësit.

Në mes të shumë komenteve ka spikatur edhe ai i Eli Farës, e cila ka komentuar emojin e dy fytyrave të buzëqeshura, ndërsa Marina ia kthen “Jeta ime”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *