Partneri biznesmen nuk kursehet, surprizon sërish Fjolla Morinën

Partneri biznesmen nuk kursehet, surprizon sërish Fjolla Morinën

Ajo herë pas here ka qenë në qendër të vëmendjes, por së fundmi emri i saj është ndër më të lakuarit në media dhe rrjetet sociale. Është fjala për Fjolla Morinën, e cila pas skandalit me armët e gjetura në makinën e saj dhe arrestit shtëpiak, tashmë ka kthyer sytë nga vetja me romancën e re.

Prej disa kohësh, këngëtarja ka bërë publike lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla, i cili ka ka propozuar për martesë dhe përgjigja e saj ishte “Po”.

Çifti nuk nguron të shpreh publikisht dashurinë herë pas herë dhe së fundmi jo pa arsye.

Fisniku ka surprizuar sërish Fjollën me një buqetë të bukur me trëndafila të cilën kjo e fundit nuk i ka mbajtur dot vtëm për vete, por i ka ndarë me ndjekësit e shumëtë në Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *