Loredana nuk kursehet, sa i kushton veshja për një herë të vetme

Loredana nuk kursehet, sa i kushton veshja për një herë të vetme

Tashmë dihet se kur bëhet fjalë për veshje luksoze, Loredana nuk kursehet fare.

Duke veshur çdo herë në daljet e saj publike, por edhe në videoklipe markat më të njohura të veshjeve, reperja ka bërë që skeptikët e modës të bëjnë dhe një iventar të kombinimeve të saj.

E një prej këtyre të fundit nga firma ‘Balmain’ ka kushtuar plot 4.480 euro. Loredana ka veshur pantallonat dhe xhaketën e gjerë në ngjyrat bardhezi me kuadrata, duke i përshtatur atyre një ‘look’ me buë të kuqe dhe flokët e lëshuar.

Dhe të mendosh se kjo veshje nuk do të përdoret më në asnjë ambient tjetër nga Loredana. Juve do guxonit po njësoj me markat si Loredana?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *