Kjo është surpriza e Mozzikut sonte në orën 00:00 GB

Reperi i njohur, Mozzik, me sa duket nuk e ka ndërmend të ndalet me projekte muzikore.

Sonte do të publikohet kënga më e re e tij, dhe këtë e bëri të ditur vet ai në rrjetin social Instagram, shkruan GazetaBlic.

Ky projekt do të publikohet në orën 00:00, e titulluar ‘Në Tiranë’, por detaje tjera reperi nuk ka dhënë./GazetaBlic/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *