Mesazhi i Lulzim Bashës: Po vjen viti i ndryshimit! GB

Përmes një video mesazhi në rrjetet sociale, Kryetari i Partisë Demokratike, ka përcjellë mesazhin e tij të urimit për vitin 2021.

Ndërsa sjell shkurtimisht një prezantim të situatës në vitin 2020 edhe për shkak të Covid, Basha shprehet se ditë më të mira na presin dhe një e ardhme më e ndritur është përpara nesh.

“Le ta lëmë pas krahëve të keqen dhe këtë vit të vështirë, le t’i mbushim zemrat me dritë, me shpresë dhe me besimin se drejt nesh po vjen një vit i mbarë, viti i ndryshimit! Nga zemra ju uroj ju dhe familjeve tuaja: Gëzuar Vitin e Ri”, shprehet Basha./Opinion.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *