Momenti kur nxirret trupi i pajetë i viktimës që dyshohet së u vetëvra në lokalin e tij GB

Pak minuta më parë është nxjerrë trupi i pajetë i viktimës që dyshohet se u vra në loaklin e tij.

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti derisa ka konfirmuar rastin thotë se aktualisht po bëhen hetimet për rrethanat që karakterizojnë ngjarjen.

Ndërkohë që bëhet fjalë për pronarin e një biznesi në Prishtinë.

“Rreth orës 09:30 kemi pranuar informatën për një person pa shenja jete në një objekt në rrugën ”Garibaldi” në Prishtinë. Menjëherë njësia policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendngjarje, ku nga ekipi mjekësor është konfirmuar se personi (mashkull) është pa shenja jete. Aktualisht hetuesit policor në koordinim me prokurorinë kanë nisur hetimin për rrethanat qe karakterizojnë ngjarjen”, tha Ahmeti.

Prokuroria flet për vrasjen në Prishtinë, nuk përmend vetëvrasje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *