Pele para ndërrimit të motmoteve: “Përfundoi! Shpresoj që 2021-shi të jetë më i mirë për të gjithë” GB

Kur kanë mbetur edhe pak kohë deri te ndërrimi i motmoteve, legjenda braziliane dhe botërore e futbollit, Pele, ka dërguar telegram urimi.

Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, 80 vjeçari ka thënë se shpreson që viti i ardhshëm kalendarik të jetë më i mirë për të gjithë, përcjell GazetaBlic.

“Përfundoi. Urime viti i ri. Shpresoj që 2021-shi të jetë shumë më i mirë për të gjithë”, ka shkruar mes tjerash Pele.

Më poshtë edhe postimi i tij i plotë.

https://www.facebook.com/Pele/posts/4137644172921337

/GazetaBlic/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *