Dedikimi romantik i Adriana Matoshi, “Dashuria ime e pafund” GB

Si çdo, edhe kësaj here aktorja e dashur për publikun ka ndarë me ndjeksi e saj emocionet e saj.

Ajo në një postim në Instagram ka ndarë një klip të shkurtë ku shpreh mallin dhe dashurinë që ka për partnerin e saj, shkruan GazetaBlic.

Adriana, në këtë video ka përmbledh momentet më të këndshme dhe më të ëmbla me Keith.

“Dashuria ime e pafund”, shkruan ajo sipër videos.

Në të njejtën mënyrë veproi edhe Keith due publikuar disa fotografive, teksa thotë se 2021 do të jetë viti i tyre. /GazetaBlic/.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *