Manchester United – Aston Villa, publikohen formacionet zyrtare GB

Skuadra e Manchester United sot nis vitin 2021 me ballafaqimin ndaj Aston Villas.

Manchester United dhe Aston Villa takohen sonte me fillim nga ora 21:00, në kuadër të Premierligës, përcjell GazetaBlic Sport.

“Djajtë e Kuq” kërkojnë fitoren ndaj Aston Villas, për të barazuar pikët me Liverpoolin që ndodhet në vendin e parë.

Ja formacionet zyrtare:

Manchester United XI: De Gea; Wan-Bissaka, Bailly, Maguire, Shaw; Fred, McTominay, Pogba, Fernandes; Rashford, Martial.

Aston Villa XI: Martinez; Cash, Konsa, Mings, Targett; Douglas Luiz, McGinn, Traore, Grealish, El Ghazi; Watkins.

/GazetaBlic Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *