Në ditën e parë mbas festave, Shyhrete Behluli përgadit “fli” GB

Shyhrete Behluli këtë vit të ri e ka pritur së bashku me familjen e saj.

Siq shihet në postimet e bëra në Instagramin e saj, artistja e mirënjohur bëri një festë të këndshme së bashku me famijen e saj, shkruan Gazetablic.

Duke ditur që Shyhretja çdo herë është e angazhuar me aktivitete si në Kosovë ashtu edhe në diaspor, ky vit ja mundesoj të mblidhen të gjithë së bashku për shkak të pandemis.

Edhe pse në festën e këtë vit nuk ishin prezent Learta, Kushtrimi dhe Martini.

Ajo në mëngjesin e ditës së parë nuk ka hezituar edhe të përgadis fli.

Ajo në postimin e saj ka shënuar: ” Për vitin e ri nuk po kursehemi”.

/Gazetablic/.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *