Nga këto fytyra publike pritet të kemi dasmë në vitin 2021! GB

Pas datës 23 qershor 2020 do të lejohen ceremonitë martesore.Ky ishte lajmi i shumëpritur i cifteve shqiptare, duke mos anashkalur edhe ciftet e showbizit.

Për fustan të bardhë, lule dhe dasëm tradicionale, pandemia iu nderhyri dhe ishte e pamundur një gjë e tillë, të paktën për vitin që e lamë pas, shkruan GazetaBlic.

Kështu me shpresen se kjo situatë do të mbarojë sa më shpejt ne ju sjellim dasmat e këngëtarëve që do të mbahen në këtë vit.

1.Edhe pse pa asnjë propozim Genta Ismajli vazhdon të ëndërroj se partneri i saj turk do të bëjë shumë shpejt një gjë të tillë, madje datën e dasmës ajo edhe e ka caktuar.
25 Shtator 2021 në ditëlindjen e të dashurit të Gentës, pritet një martesë e dyshës.

2.Shpat Kasapi dhe partnerja e tij Selvije do të martohen brenda këtë viti.Këtë e bëri të ditur nëna e tij e cila u shpreh se nuk do që Shpati të arrijë 36 vjeç pa u martuar.

3.Një dasëm në plazh pritet të vijë nga Ledri dhe Sara, të cilët se fundmi u bënë prindër për herë të parë. Poem Blu Vula është vajza e dyshes për të cilën mund të themi lirshëm se lindi e famshme.

4.Fjolla Morina ka nisur që tani me përgatitjet e dasmës. Këngëtarja së fundmi bëri publike lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla dhe zbuloi se ata së shpejti do të martohen. Cifti do të mbajë një dasmë në Prishtinë me 300 të ftuar, mes tyre personazhe VIP, politikanë, biznesmenë e këngëtarë.

5.Edhe pse më shumë të ndarë se sa të bashkuar, Stresi dhe Keisi përsëri po mendojn të martohen.
Ashtu siç e don zakoni, me një dasmë tradicionale dyshja do të kururzojnë dashurine e tyre këtë vit./GazetaBlic/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *