Penallti në ndeshjen Manchester United – Aston Villa, nuk gabon Bruno Fernandes GB

Skuadra e Manchester United ka fituar penallti ndaj Aston Villas.

Menjëherë pasi Aston Villa fitoi penallti, “Djajtë e Kuq” fituan 11 metërsh dhe rikthyen epërsinë me anë të Bruno Fernandesit, i cili nuk gaboi nga ekzekutimi i penalltisë, shkruan GazetaBlic Sport.

Rezultati aktual i takimit është

Ja goli:

VIDEO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *