Viti i ri në Shqipëri fillon me dy vajza GB

Një minutë pas mesnate në dy maternitetet e Tiranës, kanë ardhur në jetë dy bebet e para të vitit 2021.

Lajmin e ka dhënë vetë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu e cila shkruan se dy vajzat janë të shëndetshme dhe janë oguri më i mirë për vitin që sapo ka ardhur.

Postimi i Manastirliut:

“Mirë se erdhët Ajla dhe Meri. Dy vajza që erdhën në jetë të shëndetshme 1 min pas mesnate në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” dhe “Koço Gliozheni” në Tiranë janë oguri më i mirë për vitin që sapo ka ardhur?? #Gëzuar?”, shkruan Manastirliu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *