Babë, bir dhe nip: Këta janë tre të plagosurit në Pejë

Babë, bir dhe nip: Këta janë tre të plagosurit në Pejë

[ad_1]

Mbrëmja e sotme nuk ishte e qetë në Pejë pasi pati të shtëna me armë zjarri ku u plagosën tre persona.

Është raportuar se i dyshuari që plagosi tre personat është Melos Rrustemaj. Ndërsa tani burimet tona tregojnë se të plagosurit janë Andi, Fisnik dhe Shaban Dobraj.

“Shabani është babai i Andit, ndërsa Fisniku është djali i axhës së Andit, pra nipi i Shabanit“, thonë burimet e Sinjalit.

Andi është dërguar në QKUK pasi ka plagë te pjesa e barkut mirëpo gjendja e tij është stabile.

Ndërsa Shabani dhe Fisniku janë plagosur në pjesën e poshtme të këmbës dhe po trajtohen në spitalin rajonal të Pejës.

Të shtëna me armë në Pejë, tre të plagosur – dy në gjendje të rëndë

[ad_2]

Source link
[source_url_encoded], [title_words_as_hashtags]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *