Dy moderatoret shqiptare tregojnë arsyen e “zënkës” së tyre të parë për vitin 2021

Dy moderatoret shqiptare tregojnë arsyen e “zënkës” së tyre të parë për vitin 2021

[ad_1]

Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani njihet si ndër shoqet më të ngushta në showbizin shqiptar.

Arbana dhe Xhemi njihen si simbol i shoqërisë në televizionet shqiptare.

Ato shpesh herë marrin vëmendjen me postimet e tyre për apo me njëra tjetrën dhe duket se shoqëria e tyre forcohet çdo ditë e më shumë.

Ndërsa para pak kohësh, Arbana zbuloi arsyen për të cilën “zihet” gjithnjë me Xhemin është fakti se ajo vonohet në takime.

Moderatorja ka publikuar një informacion sipas së cilit shenja e Demit, të cilës ajo i përket, është gjithnjë me vonesëduke etiketuar kështu Xhemin, duke shkruar “E paska fajin shenja.”

Dhe pikërisht “sherri” i parë i tyre për 2021 ka ndodhur për këtë arsye, sepse Arbana u vonua për shkak të Diellit.


[ad_2]

BURIMI I LAJMIT https://www.kosovarja-ks.com/dy-moderatoret-shqiptare-tregojne-arsyen-e-zenkes-se-tyre-te-pare-per-vitin-2021/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *