Formacion i frikshëm, ja 11 yjet e futbollit që mund t’i marrësh falas në fund të sezonit

Formacion i frikshëm, ja 11 yjet e futbollit që mund t’i marrësh falas në fund të sezonit

Në fund të këtij sezoni shumë lojtarë yje mund t’i marrësh falas, pasi disave ju mbaron kontrata dhe disa kanë vendosur të mos rinovojnë, duke qënë kështu të lirë të negociojnë me një ekip tjetër, shkruan Albeu.com.

Gazeta spanjolle Marca ka përgatitur formacioni me 11 lojtarët teksa vërtet janë të gjithë yje, ku nuk mungojnë emra si Messi apo Aguero.

Madje më tej gazeta citon se ky formacion është i denjë të fitojë Champions League

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *