Formacionet zyrtare: Real Madrid – Celta Vigo

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Celta Vigo

[ad_1]

Real Madridi ka dy pikë më pak se Atletico Madrid dhe dy ndeshje më shumë të zhvilluara, andaj një dështim tjetër vetëm sa do t’i linte galaktikët prapa në luftën për titull.

Sonte, kampionët aktualë spanjollë do të jenë nikoqirë të Celta Vigos, me qëllimin e vetëm fitoren dhe qëndrimin në krye të renditjes tabelare, të paktën deri nesër, kur “Los Colchoneros” do të luajnë ndaj Alaves, përcjell GazetaBlic.

Tashmë janë mësuar edhe 11-shet startuese të të dyja palëve.

Kujtojmë se ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual për takimin që fillon nga ora 21:00 dhe jo vetëm.

/GazetaBlic/[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *