Minuta e 6 dhe vjen goli i parë në duelin Real Madrid – Celta Vigo

Minuta e 6 dhe vjen goli i parë në duelin Real Madrid – Celta Vigo

[ad_1]

Real Madridi ka kaluar në epërsi ndaj Celta Vigos pas vetëm gjashtë minutash lojë.

Lucas Vasquez realizoi pas asistimit të Asensios, për ta zhbllokuar kështu sfidën qysh në fillet e saj, përcjell GazetaBlic.

7′ Real Madridi – Celta Vigo

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve, kurse mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim.

VIDEO

/GazetaBlic/[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *