S’kanë të ndalur golat në takimin WBA – Arsenal, i njëjti futbollist shënon dy herë brenda 4 minutash

S’kanë të ndalur golat në takimin WBA – Arsenal, i njëjti futbollist shënon dy herë brenda 4 minutash

[ad_1]

Arsenali ka katërfishuar epërsinë ndaj WBA.

Golat numër tre dhe katër për topçinjtë i realizoi i njëjti futbollist, Lacazzete, përcjell GazetaBlic.

Përfaqësuesi francez shënoi në minutat 61′ dhe 65′ për ta mbyllur thuajse kështu çështjen e fituesit.

68′ WBA – Arsenal 0-4

Më poshtë edhe golat:

WBA – ARSENAL 0-3

WBA – ARSENAL 0-4

/GazetaBlic/[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *