Supergol në takimin WBA – Arsenal, mësoni kush ka shënuar

[ad_1]

Real Madridi ka kaluar në epërsi ndaj Celta Vigos pas vetëm gjashtë minutash lojë.

Lucas Vasquez realizoi pas asistimit të Asensios, për ta zhbllokuar kështu sfidën qysh në fillet e saj, përcjell GazetaBlic.

7′ Real Madridi – Celta Vigo

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve, kurse mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim.

VIDEO

/GazetaBlic/

The post Minuta e 6 dhe vjen goli i parë në duelin Real Madrid – Celta Vigo appeared first on GazetaBlic.

[ad_2]

Source link
[source_url_encoded], [title_words_as_hashtags]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *