Benjamin Mendy i Cityt theu rregullat e COVID-19 duke organizuar një mbrëmje të Vitit të Ri – Lajmet e fundit

Benjamin Mendy i Cityt theu rregullat e COVID-19 duke organizuar një mbrëmje të Vitit të Ri – Lajmet e fundit

[ad_1]


Benjamin Mendy i Cityt theu rregullat e COVID-19 duke organizuar një mbrëmje të Vitit të Ri


Sport
January 02, 2021 – 23:51


Detaje

Lojtari i Manchester Cityt, Benjamin Mendy organizoi një mbrëmje në shtëpinë e tij në prag të Vitit të Ri, në kohën kur dy bashkëlojtarët e tij u infektuan me koronavirus, përcjell “Zeri.info”.


Mendy pranoi se aim und të ketë shkelur rregullat, derisa miqtë jashtë familjes së tij morën pjesë në festë.


Image

Kjo situatë erdhi pasi që para tri dite u anulua ndeshja ndërmjet Cityt dhe Evertonit u anulua për shkak të rasteve me koronavirus.


Nuk ka asnjë sugjerim që vajzat nga kryeqyteti të paraqiten në shtëpinë e tij në prag të Vitit të Ri.


Image

Një foto e mediave sociale, e cila u shfaq dje , i tregoi ata me Manuel Lanzini të West Ham, Aleksandar Mitrovic të Fulham dhe Luka Milivojevic të Crystal Palace, plus familje midis 18 personave, në shkelje të qartë të rregullave.


Mendy e vazhdoi festën pavarësisht se virusi famëkeq po e shkurton sezonin në Premierligë. /Zeri.info


[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *