Justin e Hailey publikojnë imazhin më të bukur së bashku

Justin e Hailey publikojnë imazhin më të bukur së bashku

[ad_1]

Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij Hailey Baldwin janë një nga çiftet e komentuara në showbizzin ndërkombëtar gjatë vitit 2020.

Prej dy vitesh që nga ndarja me këngëtaren Selena Gomez dhe martesa me modelen çifti marrin vëmendje me postimet e tyre.

Çifti i njohur publikuan dy fotografi, Justin dhe Hailey, kishin zgjedhur ngjyrën e zezë dhe të bardhë në veshjet e tyre.

Justin kishte veshur një kostum bardh dhe zi duke e kombinuar me një kapele bejsbolli kurse Hailey mori vëmendje me fustanin të cilin e kishte përshtatur me bizhuteri ari, vathë dhe një qafore.

Ndryshe, në performancën e tij live në natën e Vitit të Ri Justin,e ngatërroi tekstin e këngës ‘Sorry’ me atë ‘Love Yourself’ megjithatë Hailey kishte qëndruar pranë tij duke u ndjerë krenare për të.

Gjatë problemeve shëndetësore të këngëtarit, Hailey ishte ajo e cila i ka ndihmuar ta rimarrë vetën sërish dhe sot çifti janë shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit. Në anën tjetër, Selena Gomez pas ndarjes nga Justin kishte përjetuar rënien në depresion mirëpo pas një kohë të keqe këngëtarja është rikthyer më e fortë se kurrë.
[ad_2]

BURIMI I LAJMIT [redirect_url]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *