Merr flakë një shtëpizë në Brezovicë – Lajmet e fundit

Merr flakë një shtëpizë në Brezovicë – Lajmet e fundit

Një shtëpizë në Brezovicë ka marrë flakë këtë mbrëmje.

 

Zjarri ka arritur të lokalizohet dhe nuk ka të lënduar nga ky incident.

 

Këtë për e ka konfirmuar Komandanti i Policisë në rajonin e Ferizajt, Qazim Reka.

 

“Zjarri ka ndodhur pak minuta më parë dhe është lokalizuar nga zjarrfikësit. Zjarri ka ardhur nga oxhaku i shtëpizës”.

 

“Nuk ka të lënduar dhe as dëme të mëdha materiale nga ky incident. Të gjitha njësitet relevante janë në vendin e ngjarjes dhe po hetojnë rastin” tha Reka. /GBlic

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *