Tani duket yll, publikohen fotot e Antonelës së Për’puthen në adoleshencë

Tani duket yll, publikohen fotot e Antonelës së Për’puthen në adoleshencë

Konkurrentja e re e emisionit Për’puthen, Antonela Berisha, që në hyrjen e saj në emision ka marrë vëmendjen e djemve të programit.

Antonela ka lindur në Shkodër dhe jeton në Milano ku punon edhe si “Visual Mercheardiser”. Bukuroshja i është bashkuar emisionit për të gjetur fatin e jetës.

Që në fillim ajo ka treguar se ka një lloj pëlqimi për Mevlanin, çka më pas çoi edhe deri te përplasje me Ledjanen, ku kësaj të fundit ai i kishte kushtuar kengë.

Së fundmi, faqja “Vipat e bllokut” ka zbuluar disa foto të Antonelës vite më parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *