Ç’po ndodh? Antonela Berisha dhe Fationi Kuqari “kapen mat” së bashku

Ç’po ndodh? Antonela Berisha dhe Fationi Kuqari “kapen mat” së bashku

Konkurentja e “Përputhen”, Antonela Berisha dhe ish-konkurenti Fation Kuqari, janë parë së bashku jashtë emisonit.

Në një video që po qarkullon në rrjet, Antonela shihet teksa hip në makinën e Fationit teksa ky i fundit e pret atë e më pas largohen së bashku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *