Nëse ky djalë do të ishte në emision, Ledjana do ishte deklaruar për të jo për Mevlanin

Nëse ky djalë do të ishte në emision, Ledjana do ishte deklaruar për të jo për Mevlanin

Konkurrentja e “Përputhen”, Ledjana ka surprizuar të birin e Bora Zemanit. Ajo i ka dhuruar luleshtrydhe të arreduara në formë zemre dhe Bora ka publikuar një video në Instastory.

Në video shfaqet Arbori, i cili thotë se Ledjana është vajza e preferuar nga “Përputhen”. “Kush t’i ka dhuruar?”, i thotë Bora të birit. “Nuk e di”, i përgjigjet ai.

“Cila është goca që ke më shumë qejf ti në “Përputhen”?”, e pyet moderatoria dhe Arbori thotë emrin e Ledjanës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *