Qeqa godet në rrjetet sociale, shkak ftesat që po bëhen te Kosova U-21

Qeqa godet në rrjetet sociale, shkak ftesat që po bëhen te Kosova U-21

Gazetarja e sportit, Qëndresa Krelani, ka reaguar ashpër për ftesën e Florian Hoxhës te Përfaqësuesja e Kosovës U21.

Mbrojtësi i majtë është ftuar nga përzgjedhësi Michael Nees për ndeshjet e muajit qershor.

“Qeqa” ka publikuar një fotografi në rrjetin social “Instagram”, ku shihet se Hoxha dhe Challandes menaxhohen nga e njejta kompani menaxheriale.

“I ftuari tjetër për U21 është Florian Hoxha. Qe te dy menagjohen nga e njejta kompani. Kjo nuk don shume koment…veq pak logjike”, ka shkruar ajo.

Hoxha luan në Grasshoppers të Zvicrës. Ai është 20-vjeçar dhe paraqitet si mbrojtës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *