Te fundit

Ç’po ndodh? Antonela Berisha dhe Fationi Kuqari “kapen mat” së bashku

Konkurentja e “Përputhen”, Antonela Berisha dhe ish-konkurenti Fation Kuqari, janë parë së bashku jashtë emisonit. Në një video që po qarkullon në rrjet, Antonela shihet

Ç’po ndodh? Antonela Berisha dhe Fationi Kuqari “kapen mat” së bashku

Konkurentja e “Përputhen”, Antonela Berisha dhe ish-konkurenti Fation Kuqari, janë parë së bashku jashtë emisonit. Në një video që po qarkullon në rrjet, Antonela shihet

Thumbnail Posts